Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS.
ENG
RUS
LAT
Elektroapgādes un telekomunikāciju projektēšana
Uzņēmums
Godalgas
Komanda
Apmācības
Jaunumi
04. Februāris 2021
26. Jūnijs 2019
15. Jūnijs 2018
Visi jaunumi

Par mums /Apmācības

SIA "DAINA EL" iesaistījies ESF projekta "Profesionālo izglītības iestāžu audzēkņu dalība darba vidē balstītās mācībās un mācību praksēs uzņēmumos" realizācijā (Nr. 8.5.1.0/16/I/001).
Projekta realizācija laiks: 2017. gada 27. janvāris līdz 2023. gada 31. augustam.

Projekta mērķis ir palielināt kvalificētu izglītības iestāžu izglītojamo skaitu pēc to dalības darba vidē balstītās mācībās vai darba devēja vadītās mācībās vai  mācību praksēs.

Projekta mērķa grupa ir izglītības iestāžu izglītojamie, kas mācās profesionālās vidējās izglītības un arodizglītības programmās.

Projekta ietvaros mērķu grupas dalībnieki, no projektā iesaistītajām profesionālajām izglītības iestādēm tiek apmācīti (teorētiski un praktiski) pie uzņēmējiem (darba devējiem), ar ko LDDK noslēdz sadarbības līgumu par šādu apmācību īstenošanu. Līdz ar to, mērķa grupas dalībnieks iegūst zināšanas un iemaņas, darbojoties reālajā darba vidē, bet darba devējs pats sniedz audzēknim zināšanas, kas nepieciešamas konkrētajam profesijas pārstāvim.

Projekta izmaksas tiek segtas 85% no ESF (Eiropas Sociālā fonda), 15% no Latvijas valsts budžeta finansējuma.- SIA "Daina EL" vadošie darbinieki - Sergejs Lupass, Armands Kozlovs, Ilgvars Kozlovs, Eduards Lūsis, Guntis Balulis un Maksims Čubarovs, 2013. gada septembrī piedalījās Komercizglītības centra rīkotās divu dienu apmācībās "Ražošanas procesu vadības pilnveidošana". Apmācību dalībnieki atzina, ka kursa saturs atbilda to vajadzībām un bija noderīgs turpmākam darbam. Apmācības līdzfinansēja Eiropas Sociālais fonds.


- SIA „DAINA EL” valdes loceklis Ingus Mozaļevskis laika periodā no 2012. gada oktobra līdz 2013. gada aprīlim piedalījās biedrības „Latvijas logu un durvju ražotāju asociācija” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA)  rīkotajā vadītāju profesionālās pilnveides izglītības programmā "Ražošanas vadība eksportspējīgiem uzņēmumiem", kuru līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds.


Projekti
Kopā 148 projekti
Daudzfunkcionāla halle "Arēna Rīga", Skanstes ielā 21, Rīgā
Daudzdzīvokļu ēka Rīgā, Jaunciema gatvē 167 B
Radisson Blu Elizabete Hotel, Elizabetes iela 71/73, Rīga
Limbažu pilsētas daudzfunkcionālais sporta un veselības komplekss, Jaunatnes iela 4a, Limbaži