Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS.
ENG
RUS
LAT
Elektroapgādes un telekomunikāciju projektēšana
Uzņēmums
Godalgas
Komanda
Apmācības
Jaunumi
04. Februāris 2021
26. Jūnijs 2019
15. Jūnijs 2018
Visi jaunumi

Par mums

Projektēšanas birojs “DAINA EL” jau kopš 1997. gada veiksmīgi darbojas elektroapgādes un telekomunikāciju projektēšanas jomā.

Uzņēmumā projektēšanas darbu veikšanā ir iesaistīti augsti kvalificēti speciālisti, kas pastāvīgi papildina savas zināšanas un prasmes, lai garantētu izstrādāto projektu kvalitāti. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā inženieru darbs atzinīgi novērtēts ar Latvijas republikas Ekonomikas ministrijas un A/S "Latvenergo" atzinības un pateicības rakstiem.

Lai uzlabotu mūsu darbu kvalitāti un atbilstību klientu vēlmēm un prasībām, 2004. gadā uzņēmumā tika ieviesta kvalitātes un vadības sistēma. Šobrīd uzņēmumā noteikts ISO 9001:2015 standarta sertifikāts latviešu un angļu valodā.

2017. gadā LR Valsts policija uzņēmumam piešķīra  speciālo atļauju (licenci) apsardzes darbības veikšanai, kas tās saņēmējam sniedz tiesības nodarboties ar apsardzes tehnisko sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, apkopi un remontu, kā arī sniegt konsultācijas par šiem jautājumiem. 

2019.gada 13. februārī Latvijas Republikas Satversmes aizsardzības birojs piešķīra SIA "DAINA EL" industriālās drošības sertifikātu, kas apliecina, ka komersants ir tiesīgs veikt iepirkumus valsts vajadzībām, kuru izpildes gaitā nepieciešams veikt darbu ar valsts noslēpuma objektiem līdz slepenības pakāpei SLEPENI (ieskaitot).
 


Tel: (+371) 67332064
E-mail: info@daina-el.lv

Mūsu biroja adrese:
Ūnijas iela 8, k – 6
Rīga, LV-1084, Latvija
Projekti
Kopā 148 projekti
Mākslas centrs ZUZEUM
Lāčplēša iela 101, Rīga
Daudzdzīvokļu dzīvojamās ēkas Zaļenieku iela 21a, Rīga
IKEA
"Mežavēji" Dreiliņi Stopiņu novads
"SUBARU" autosalons un servisa centrs Rīgā, Dzērbenes ielā 2