Dizains, hostings, interneta www lapas izstrāde - studija CLARUS.
ENG
RUS
LAT
Elektroapgādes un telekomunikāciju projektēšana
Uzņēmums
Godalgas
Komanda
Apmācības
Jaunumi
04. Februāris 2021
26. Jūnijs 2019
15. Jūnijs 2018
13. Jūnijs 2017
13. Jūnijs 2017
Visi jaunumi

Par mums /Uzņēmums

Projektēšanas birojs “DAINA EL” jau kopš 1997. gada veiksmīgi darbojas elektroapgādes un telekomunikāciju projektēšanas jomā.

Šobrīd uzņēmumā projektēšanas darbu veikšanā ir iesaistīti ir augsti kvalificēti speciālisti, kas pastāvīgi papildina savas zināšanas un prasmes, lai garantētu izstrādāto projektu kvalitāti. Uzņēmuma pastāvēšanas laikā inženieru darbs atzinīgi novērtēts ar Latvijas republikas Ekonomikas ministrijas un A/S "Latvenergo" atzinības un pateicības rakstiem.

Lai uzlabotu mūsu darbu kvalitāti un atbilstību klientu vēlmēm un prasībām, 2004. gadā uzņēmumā tika ieviesta kvalitātes un vadības sistēma un saņemts ISO 9001:2009 standarta sertifikāts.

2019. gadā SIA "DAINA EL"atkārtoti tika piešķirts Latvijas Republikas Satversmes aizsardzības biroja nacionālās drošības iestādes izsniegts industriālās drošības sertifikāts, kurš uzņēmumam dod tiesības veikt darbus ar valsts noslēpuma objektiem līdz slepenības pakāpei SLEPENI (ieskaitot).

2011. gadā Valsts policija uzņēmumam piešķīra pirmās kategorijas speciālo atļauju (licenci) apsardzes darbības veikšanai, kas tās saņēmējam sniedz tiesības nodarboties ar apsardzes tehnisko sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, apkopi un remontu, kā arī sniegt konsultācijas par šiem jautājumiem.

Projekti
Kopā 148 projekti
Latvijas Universitātes (LU) Akadēmiskā centra otrā kārta - Zinātņu centra ēka
Jelgavas iela 3, Rīga LV-1004
Multifunkcionāls apbūves komplekss Rīgā, Brīvības ielā 187
Rīgas pils austrumu piebūves rekonstrukcija
"SUBARU" autosalons un servisa centrs Rīgā, Dzērbenes ielā 2